DVD disk Země královny MAB

Zobrazit celý obal DVD disku »

 

Pusťte si upoutávku na DVD »
(klip si můžete stáhnout na Váš počítač - na odkaz
klepněte pravým tlačítkem a vyberte Uložit jako..)

 

Portrét malířky Marie Brožové "Země královny MAB", umělecký dokument Zuzany Veselé, který vystihuje poetickou atmosféru projektu Obhajoba pastelky a nahlíží také do soukromí malířky, do míst, kam chodí pro inspiraci a kde vytváří své obrazy.

Součástí DVD je názorná video-instruktáž pastelkové techniky, ve které malířka prozrazuje svá kouzla snadně k pochopení. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro samostatné zájemce i pro školní výuku.

Jako bonus na DVD najdete také virtuální galerii obrazů Marie Brožové podbarvenou relaxační hudbou Ivo Sedláčka a fotogalerii, která mapuje dosavadní tříleté putování projektu Obhajoba pastelky v letech 2004 - 2006.

 

Křest DVD kompletu Země královny MAB proběhl v  Paláci knih Luxor na Václavském náměstí 10.3.2007. Kmotrou DVD se stala paní Valérie Zawadská. Veřejné kreslení a křest doprovázela výstava obrazů v Café Luxor.

 

Techniku pastelek, fotogalerii, galerii obrazů a hlavní menu doprovází relaxační a meditační hudba Ivo Sedláčka. Ivo Sedláček vystudoval pražskou AMU a brzy poté se vydal do Indie, kde pět let pronikal do tajů indické klasické hudby. Nyní se plně věnuje tvorbě vlastní hudby, která patří k tomu nejkrásnějšímu, co je dnes v oblasti léčivé, povznášející a meditační hudby k dispozici. Koncertně vystoupil nejen po celé Evropě, ale i na Tchaj-wanu a v Japonsku. Zabývá se také vedením seminářů věnovaných muzikoterapii a harmonizujícím účinkům hudby na tělo i na duši člověka. Na tomto DVD uslyšíte hudbu z jeho alb: Barvy listí, Zrcadlení a Probuzení. Více na www.savita.cz

 

PAL, 4:3, stereo, česky

Animované DVD menu a titulky: české pro neslyšící, anglické, německé, italské, ruské

Celkový čas: 44:30 min

Cena: Kč 295,-

Chcete toto DVD? Napište si o něj na stránce Kontakt.